تراش برقو چیست؟

کلاژ ریمرهای تراشکاری مختلف.

تیرهای فولادی ضد زنگ برای SeaWorld San Diego

ماشین تراش یکی از همه کاره ترین ماشین آلات مورد استفاده در صنعت تولید است. از جمله اینکه شرکتهای تولیدی از آنها برای فلزکاری ، نجاری ، اتمام کار و حتی کارهای شیشه ای استفاده می کنند. با این وجود همه تراش ها از یک ابزار برش تک تیغه برخوردار نیستند. برخی از آنها از نوع خاصی از ابزارهای برش استفاده می کنند که با نام reamer شناخته می شود. خوب ، دقیقاً تراشکاری تراش چیست؟ تراش برقو چیست؟

انواع مختلف فولاد ضد زنگ

 

بررسی اجمالی تراش های تراش

قیمت ورق و برشکاری با لیزر

ریمر نوعی ابزار برش است که در تراش استفاده می شود که برای بزرگ کردن سوراخ موجود در قطعه کار و یا حذف مواد قراضه از داخل سوراخ طراحی شده است. اگر با روند چرخش آشنا هستید ، احتمالاً می دانید که بیشتر تراشکاری ها از ابزار برش تک تیغه برای چرخش استفاده می کنند. ابزار برش در موقعیت ساکن ثابت می شود ، در حالی که قطعه کار در برابر ابزار برش تک تیغه می چرخد. با چرخش قطعه کار ، ابزار برش به طور انتخابی مواد را خراش می دهد تا به اندازه و شکل جدیدی برسد. از طرف دیگر ریمر نوعی ابزار برش است که برای بزرگ کردن سوراخ موجود به جای برش یا تراشیدن مواد طراحی شده است.

قیمت ورق سیاه معمولی

نحوه کار تراش تراش ها

گرم شدن بیش از حد و سوزاندن یک فلز

گرچه انواع مختلف سیم پیچ وجود دارد (به زیر مراجعه کنید) ، اکثر آنها از همان اصل اساسی برای بزرگتر کردن سوراخ موجود در قطعه کار استفاده می کنند. آنها از یک بیت استوانه ای بلند با لبه های مارپیچ یا موازی که در اطراف سطح خارجی قرار دارند تشکیل شده است. وقتی یک سیم پیچ وارد سوراخ موجود می شود ، می تواند مواد اضافی را از بین ببرد. با حذف مواد اضافی ، سوراخ قطعه کار گسترده تر و بزرگتر می شود.

انواع مختلف میلگرد کدامند؟ و آیا مهم است؟

البته ، اثربخشی ریمر عمدتا به اندازه ، شکل و طرح آن متکی است. اگر از سیم پیچ برای حذف مواد از سوراخ موجود در یک قطعه کار استفاده می شود – در مقابل بزرگ شدن سوراخ – شیارهای عمیق تری دارد. شیارهای عمیق به ریمر اجازه می دهد تا مواد را از سوراخ گرفته و خارج کند. تراش برقو چیست؟

 

قیمت تیرآهن 16در مشهد

انواع مختلف تراش تراش

تمام دستگاه های تراشکاری تراش برای بزرگ کردن سوراخ موجود در قطعه کار یا حذف مواد قراضه طراحی شده اند. با این وجود انواع مختلف ریمر وجود دارد که هر یک از آنها طراحی منحصر به فردی دارند. به عنوان مثال یک چرخ دنده مستقیم ، دارای یک نقطه ورود مخروطی است. سیم پیچ های راست به طور کلی برای ایجاد بزرگ شدن های کوچک در یک سوراخ موجود استفاده می شود. از طرف دیگر ، یک سیم پیچ ماشین با یک سرب کوچک مشخص می شود. این به ماشین های تراش دهنده ماشین اجازه می دهد تا موقعیت خود را بدون انحراف در جهت ناخواسته در حین کار حفظ کنند. تراش برقو چیست؟

فولاد ساختمانی چگونه تولید می شود ؟

 

دیگر انواع رایج دستگاه های تراشکاری تراش شامل ریمرهای مخروطی ، ریمرهای ترکیبی ، ریمرهای گل رز ، ریمرهای پوسته و ریمرهای دستی است. تراش برقو چیست؟

قیمت تیرآهن روزدر تهران

 

برای این پست برچسبی وجود ندارد.

قیمت میلگرد استاندارد در مشهد