آیا یک گلدان طلا در انتهای رنگین کمان وجود دارد … یا این همه تقلبی است؟

سکه های طلا روی یک پس زمینه چوبی انباشته شده است. جشن های روز پاتریک در ایالات متحده مملو از آثار فولکلور ایرلند است. هر فروشگاه مهمانی دارای تزئیناتی است که با شبدرهای چهار برگ خوش شانس و شاخ های شاخدار محافظت از گلدان های طلا در انتهای رنگین کمان نشان داده شده است. صدف ماهی ها فقط افراد افسانه ای افسانه ای هستند ، البته ، ما می دانیم که رنگین کمان واقعی است ، اما در مورد آن گلدان طلا چطور؟ آیا یک گلدان طلا در انتهای رنگین کمان وجود دارد … یا این همه تقلبی است؟طبق سایت yourirish.com ، “گفته می شود که هر Leprechaun یک گلدان طلا دارد که در اعماق حومه ایرلند پنهان شده است. پری های ایرلندی برای محافظت از گلدان طلا ، جن های جادویی به آنها می دادند تا اگر توسط انسان یا حیوان اسیر شوند ، از آنها استفاده کنند. ” ساخت ابزار فولاد و روش های آن

 

اگر یک فروشگاه پیاده ، جواهرفروش یا پول نقد برای طلا هستید ، بهتر است از هر “گلدان طلا” که در مغازه شما ظاهر می شود مراقب باشید. مانند طلای غیرواقعی که توسط گیاهان عامیانه ایرلندی محافظت می شود ، طلایی که توسط انسان وارد مغازه شما می شود ممکن است واقعاً موجود نباشد. آیا یک گلدان طلا در انتهای رنگین کمان وجود دارد … یا این همه تقلبی است؟

قیمت تیرآهن روزدر تهران

 

در اخبار گذشته کلاهبرداری هایی از طلا و جواهر ساخته شده با فلزات غیر مغناطیسی تقلید از طلا ، تقلبی که با طلا اندود شده و به نظر می رسد تمام طلا باشد یا تقلبی از روکش طلا یا مس با مهر 14K یا 18K توصیف می شود. جعل و تقلب در تلاش برای فریب صاحبان مغازه ها برای تحویل پول نقد بدست آمده برای اقلام جعلی ، بهتر و بهتر می شود.

قیمت تیرآهن 16در مشهد

یکی از صاحبان مغازه فریب گردنبندهای مهره ای طلای جعلی را خورد. مهره ها واقعی به نظر می رسیدند ، برخی از بررسی های اساسی تأیید را پشت سر گذاشتند ، و صاحب پول طلای براق را به مشتری پول نقد داد متأسفانه ، وقتی بعداً دوباره بررسی شد ، متوجه شد که همه مهره های رشته در واقع طلا نبوده اند. او تنها صاحب مغازه نبود که هزاران دلار ضرر کرد. مغازه های دیگر در امتداد ساحل غربی ایالات متحده با همان نوع مهره های جعلی ضرر کردند. آیا یک گلدان طلا در انتهای رنگین کمان وجود دارد … یا این همه تقلبی است؟

 

قیمت ورق سیاه معمولی

سکه های طلا نیز بسیار تقلبی هستند. جمع آورندگان و فروشندگان سکه باید از روش های مختلفی برای تجزیه و تحلیل سکه های خود استفاده کنند ، از جمله روش های تحلیلی و غیر تحلیلی ، و تعیین محتوای فلزات گرانبها آنها. سال ضرابخانه ، هرگونه تغییر سطح ، علائم ویژه و آسیب دیدنی اغلب اطلاعاتی را در مورد وضعیت عمومی سکه فراهم می کند ، اما این به معنای معتبر یا ارزشمند بودن آن نیست. حتی سکه های نقره نیز جعل می شوند. یکی از دفاتر پیش فروش هشدار داد که او بر روی دو سکه نقره جعلی سوزانده شده است که مبلغی معادل 4000 دلار ضرر داشته است.  تولید فولادهای آلیاژی و روش ها آن یک دفاتر فروش مسلط و باتجربه بود ، اما هنوز هم فریب خورده بود زیرا “همه خوب به نظر می رسیدند ، آنها دارندگان خدمات درجه بندی سکه های حرفه ای (PCGS) و همچنین هولوگرام را مهر و موم کرده بودند و وزن مناسبی داشتند.” متأسفانه وقتی سکه را به تصفیه خانه ای برد که از آنالیزور فلورسانس اشعه ایکس (XRF) استفاده می کرد ، مشخص شد که سکه ها از سرب و نیکل ساخته شده اند – بدون نقره. آیا یک گلدان طلا در انتهای رنگین کمان وجود دارد … یا این همه تقلبی است؟

 

قیمت ورق و برشکاری با لیزر

دستگاه فلورسانس اشعه ایکس (XRF) یک گزینه سریع ، دقیق و از همه مهمتر مخرب برای ارزیابی ترکیب فلز طلا و سایر فلزات گرانبها ، از جمله جواهرات و سکه ها فراهم می کند و در حال حاضر توسط جواهرات ، تولید کنندگان و متخصصان سکه شناسی استفاده می شود.

تیرهای فولادی ضد زنگ برای SeaWorld San Diego

این هیچ افسانه ای نیست. ممکن است “روح های کوچک و شیطانی” نباشند که سعی کنند شما را گول بزنند و پول نقد خود را برای گلدان طلا خود پس دهید ، اما بسیاری از افراد امیدوارند که شما ابزار لازم برای تأیید محتوای فلزات گرانبها در محصولات خود را ندارید . قبل از خرید ، باید به چیزی بیش از قدرت جادویی و شبدر چهار برگ اطمینان داشته باشید

خصوصیات فولاد آلیاژی و کاربردها

تا اطمینان حاصل کنید که طلای واقعی را خریداری می کنید. از این گذشته ، برخلاف فرهنگ عامیانه پیرزنی ایرلندی که صدها سال زنده مانده است ، شما نمی خواهید داستان شما در مورد فریب طلاهای تقلبی از هر نسل منتقل شود. آیا یک گلدان طلا در انتهای رنگین کمان وجود دارد … یا این همه تقلبی است؟

Decking Steel 101