کانال فولادی C&U – اندازه ، برنامه ها و درمانهای سطحی

 

کانال فولادی چیست؟

قیمت میلگرد استاندارد در مشهد 

 

مانند سایر بخشهای توخالی ، کانال فولادی از ورق فولاد به شکلهای C یا U در می آید. از یک “وب” گسترده و دو “فلنج” تشکیل شده است. فلنج ها می توانند موازی یا مخروطی باشند. کانال فولادی C&U – اندازه

قیمت تیرآهن روزدر تهران

چند روش درمانی سطح ارائه می دهیم؟

قیمت تیرآهن 16در مشهد

کانال های فولادی بطور گسترده در بسیاری از برنامه ها استفاده می شوند. به طور عمده سه نوع درمان سطح وجود دارد که متناسب با شرایط است. سیاه یا غیر تصفیه اغلب مورد استفاده قرار نمی گیرد زیرا فولاد بدون هیچ گونه لایه محافظی به راحتی زنگ می زند. گالوانیزه گرم و پرایمر روش های رایج درمانی است.

تیرهای جوش داده شده با لیزر سفارشی

کانال فولادی C&U – اندازه پوشش روی در برابر خوردگی محیط و آب و هوا مقاومت می کند ، در حالی که آغازگر بهتر عمل می کند. با توجه به برنامه خود می توانید هر نوع را انتخاب کنید.

قیمت ورق سیاه معمولی

بخش کانال های فولادی به عنوان شبکه سقف استفاده می شود

بخش های کانال فلزی در درجه اول در بازارهای ساخت و سازهای صنعتی ، تجاری و معماری مورد استفاده قرار می گیرند. شبکه سقف کانال می تواند از چراغ ها ، ابزارهای تولید یا سایر موارد پشتیبانی کند.

قیمت ورق و برشکاری با لیزر

چه نوع کانال های فولادی را ارائه می دهید؟

کانال فولادی بسته به چشم انداز آن در انواع “C” و “U” طبقه بندی شده است. از این رو دو استاندارد برای نشان دادن ابعاد کانال وجود دارد – UPE و UPN. UPE برای فولاد کانال C با فلنج های موازی است کانال فولادی C&U – اندازه در حالی که UPN برای فولاد کانال U با فلنج های مخروطی. جزئیات اندازه را می توانید در نوع خاص فولاد کانال مانند کانال فولادی A36 پیدا کنید. ابعاد کانال سفارشی موجود است.

تیرهای فولادی ضد زنگ برای SeaWorld San Diego

فولاد کانال از کجا استفاده خواهد شد؟

کانال های فولادی یکی از محبوب ترین قطعات در ساخت و ساز و ساخت هستند. جدا از این ، اگر خیلی به آنها مثل سیم پله توجه کنید ، از کانال C و کانال u در زندگی روزمره ما نیز استفاده می شود. با این حال ، به دلیل محور خمشی آن بر روی عرض فلنج ها متمرکز نیست ، فولاد کانال ساختاری به اندازه پرتو I یا تیر فلنج پهن نیست.

Decking Steel 101

فولاد ضد زنگ در صنعت خمیر کاغذ و کاغذ

تخصص صنعت را بهبود ببخشید