قیمت ناودانی فولاد فراد در تهران

ناودانی از جمله پروفیل هایی می باشد مقطع  فولادی که از نورد بیلت هایی که از جنس فولاد کربن هستند ساخته شده است  و شکل سطح مقطع آن از یک  جان  افقی و دو بال  عمودی به شکل  U  انگلیسی تشکیل شده است که در زاویه های داخلی مقطع انحنای گردی دارد. این  سبک  پروفیل ها در گروه پروفیل های باز قرار داد و از این پروفیل ها در مصارف صنعتی و ساختمانی بسیاری استفاده می گردد. ناودانی های ساخته  شده در3 حالت :قیمت ناودانی فولاد فراد در تهران

قیمت ناودانی فولاد فراد در تهران

 1. پرسی (به وسیله پرس شکل مورد نظر را به خود می گیرد.)
 2. فابریک (از همان ابتدای فرآیند تولید ، از خط تولید به صورت ناودانی خارج می شود.)

که به  دو صورت قیمت ناودانی در تهران  نورد گرم و سرد تولید و تهیه  می شود.

انواع ناودانی

به طور عمده ناودانی ها در 2 دسته  فابریک  و مشبک  تولید  می گردد.

ناودانی ساده آهن رسان

ناودانی های صنعتی و ساختمانی از ورق گرم ساخته می شوند  و براساس نوع کاربرد و  نیاز مشتری یا به صورت نورد گرم یا به صورت  نورد  سرد  تولید می گردد. این ناودانی ها در سایزهای : ۸،۱۰،۱۲،۱۴،۱۶ ساخته می شوند.به طور عمده این ناودانی ها در سایزها و ارتقاع  30 میلی متری شروع می شود وتا 400 میلی متر ادامه دارد و متغییر است و به طور عمده  در ساخت پل ها باربر و  مصارف این دسته مورد استفاده قرار می گیرد.قیمت ناودانی فولاد فراد در تهران

ناودانی مشبک

این سبک  ناودانی ها از ورق گالونیزه شده به صورت  سرد  و یا  گرم ساخته  می شود  و در مصارف متفاوتی کاربرد دارد این  سبک  ناودانی ها در مصارفی همانند تولید  قفسه های فولادی مستحکم  و ساختمان سازی های فولادی و  سنگ نصب ها به صورت خشک شده مورد استفاه قرار می گیرد.

قیمت ورق صنعتی

قیمت ورق st52آهن رسان در وب سایت به نشانی www.ahanresan.ir ورق قیمت ورق st37 ورق ضد سایش st52 فروش ورق st52 در اصفهان قیمت ورق st52 اکسین اهواز قیمت ورق st44 وزن ورق st52 قیمت ورق آهن صنعتی قیمت ورق سیاه فولاد مبارکه اصفهان قیمت ورق st52 https://ahanresan.ir/st52/ورق فروشان اصفهان نمودار قیمت ورق سیاه قیمت ورق اکسین وزن و قیمت ورق آهن قیمت ورق آهن کیلویی در کانال قیمت گذاری آهن رسان بارگذاری شده است.

کاربرد ناودانی

شکل ظاهری ناودانی ها سبب شده تا  در پروژه های ساختمانی برتر محسوب گردد  و از این محصول برای قاب و پایه های به کار برده می شود و در تجهیزاتی اعمم از :

 1. ماشین آلات
 2. اسکلت کامیون
 3. چارچوب
 4. ترمیم بناهای معما
 5. ساختمان
 6. تجهیزات ساخت و ساز

و… مورد استفاده  قرار

استانداردهای ناودانی

براساس کاربرد ناودانی این  مقاطع به دو دسته ” C ” و ” U ” شکل تقسیم  بندی می گردد . دو استاندارد ابعادی UPEو UPN برای ناودانی ها وجود دارد  که در استاندارد  :

که  استانداردهای ناودانی به شرح ذیل می باشد:

UNP و UPE ناودانی اروپایی DIN-1026
استاندارد فرانسه NF A 45-255
استاندارد ناودانی مقاوم به خوردگی  DIN EN ISO 12944-3

ناودانی(UNP) و کاربردهای آن

ناودانی های  UPN در اصطلاح همان ناودانی های اروپایی هستند  در کشور ایران به وفور مورد  استفاده قرار می گیرد . این سبک  ناودانی های به نسبت سایر ناودانی ها از وزن  سنگین  تری برخوردار می باشند .به طور معمول از ناودانی های بیشتر در پروژه های بزرگ یا پروژه های صنعتی استفاده می گردد  به این خاطر که ناودانیUNP یا ناودانی اروپایی ازضخامت بیشتری برخوردار است بنابراین وزن بیشتری نیز دارد.قیمت ناودانی فولاد فراد در تهران

فلزنقره فولاد آلیاژی فلز طلا
ورق سیاه فولاد کربن فلز برنز
ورق آلیاژی فولاد استنلس استیل فلز برنج
ورق رنگی فولاد اهواز فولاد

قیمت ناودانی تبریز

قیمت ناودانی 200 در کانال قیمت گذاری آهن رسان بارگذاری شده است. قیمت ناودانی تیرچه قیمت ناودانی 6 قیمت ناودانی شیروانی قیمت ناودانی سنگین قیمت ناودانی 4 قیمت ناودانی گالوانیزه قیمت ناودانی شیروان قیمت ناودانی سنگین  قیمت ناودانی گالوانیزه قیمت ناودانی 200 قیمت ناودانی 4 قیمت ناودانی اصفهان جدول وزن ناودانی قیمت ناودانی 10 سنگی قیمت ناودانی اروپایی  قیمت ناودانی منقطع قیمت ناودانی دست دوم در وب سایت آهن رسان به نشانی www.ahanresan.irقیمت ناودانی پرسی فولاد پرایس قیمت پروفیل آهن پرایس قیمت ناودانی شکفته قیمت ناودانی ۱۶ سبک قیمت ناودانی سنگین قیمت ناودانی شیروانی قیمت ناودانی 200 قیمت ناودانی تبریز قیمت ناودانی تیرچه قیمت ناودانی 4 قیمت ناودانی اصفهان قیمت ناودانی 12 در کانال قیمت گذاری آهن رسان بارگذاری شده است.

ناودانی (UNP) دارای کاربردهایی است که عبارتند از:

 1. به صورت تکی و یا جفت در باد بندها
 2. به شکل تکی و دوبل در تیر ها
 3. به شکل جفت و به صورت قوطی در ستون ها
 4. به شکل جفت در ساخت خرپا
ناودانی چیست

اگر بخواهیم مختصر در مورد ناودانی صحبت  کنیم  باید بیان شود که  این  محصول فلزی از متریال های مختلفی ساخته  شود  که عبارت اند  از :

 1. فولاد شمش کربنی
 2. کامپوزیت های پلیمری
 3. فولاد های ضد زنگ

در ساخت انواع ناودانی به کارگرفته می شود .قیمت ناودانی فولاد فراد در تهران