فولاد ضد زنگ در صنعت خمیر کاغذ و کاغذ

گریدهای فولاد ضد زنگ دوبلکس در صنعت کاغذ و کاغذ بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند.قیمت میلگرد استاندارد در مشهد بنابراین بیایید نگاهی دقیق به برخی از مزایای استفاده از این ماده بیندازیم. فولاد ضد زنگ دوبلکس در صنعت کاغذ و کاغذ.فولاد ضد زنگ در صنعت خمیر کاغذ و کاغذ

فولاد ضد زنگ و فضای به چالش کشیدن صنعت کاغذ و کاغذ

چندین مرحله و تجهیزات در تولید کاغذ و کاغذ نقش دارند. هر مرحله دارای برخی شرایط خاص است که برنامه ریزان باید هنگام انتخاب بهترین مواد برای تجهیزات در نظر بگیرند. در هر مرحله ، ماشین آلات ، دما ، فشار ، میزان حرکت و مواد شیمیایی مورد استفاده متفاوت است. در اینجا برخی از مراحل پردازش و شرایطی که با آن روبرو هستند آورده شده است:قیمت پروفیل هضم کننده دستگاهی است که تراشه های چوبی را که به آن وارد می شود دستکاری می کند. این امر در زیر دما و فشار بالا اتفاق می افتد تا چسب نگهدارنده تراشه ها از بین برود.تفاله حاصل چندین بار شسته می شود.ترکیب فلزات قلیایی این مرحله آنچه را که به عنوان مشروبات الکلی پخت و پز نیز می شناسیم از بین می برد و بازیافت می کند.مرحله بعدی سفید سازی خمیر خالص شده است. این فرآیند میزان روشنایی محصول نهایی کاغذ را تعیین می کند.پس از اتمام فرآیند سفید شدن ، خمیر کاغذ به صورت مایع پردازش می شود. سپس این مورد به کارخانه کاغذ ارسال می شود.این مش از طریق یک سری تجهیزات مرطوب و پایان خشک برای از بین بردن آب و فشرده سازی الیاف به کاغذ تبدیل می شود.

مزایای فولاد ضد زنگ دوبلکس برای پردازش کاغذ و خمیر کاغذ

کارخانه های مدرن پردازش کاغذ و کاغذ از آنچه به اصطلاح سیستم حلقه بسته استفاده می کنند. از آنجا که اجازه داده نمی شود آب استفاده شده به محیط برگردانده شود ، چندین بار بازیافت و تمیز می شود. پس از اتمام این فرآیند مطابق با استانداردهای فعلی حفاظت از محیط زیست ، آب به اندازه کافی ایمن است و از این رو آزاد می شود.لوله‌های فولادی مشترک weldedسیستم های حلقه بسته می توانند با شرایط سخت خوردگی روبرو شوند. به همین دلیل اکنون این سیستم ها از فولاد ضد زنگ تشکیل شده اند. در بین محصولات فولادی مقاوم در برابر خوردگی است.فولاد ضد زنگ دوبلکس فلزی است که درجه های فولاد ضد زنگ فریتی و آستنیتی را با هم ترکیب می کند. علامت های رایج فولادهای ضد زنگ دوبلکس شامل 2205 و 2507 است. قیمت گذاری ورق برخی از خصوصیات خاص وجود دارد که باعث می شود فولاد ضد زنگ دوبلکس نسبت به سایر فولادها برای این صنعت مناسب تر باشد.فولاد ضد زنگ در صنعت خمیر کاغذ و کاغذ

اینها عبارتند از:

مقاومت در برابر خوردگی – مقاومت بالا – انعطاف پذیری در طراحی – صرفه جویی در هزینه

مقاومت در برابر خوردگی: همانطور که در بالا ذکر شد ، فولاد ضد زنگ دوبلکس از ویژگی های مقاومت در برابر خوردگی بسیار خوبی برخوردار است. به راحتی در برابر استرس ، ترک خوردگی ، ساییدگی تسلیم نمی شود.

استحکام بالا:

پروفیل های فولاد ضد زنگ دوبلکس و شکل های خاص تقریباً دو برابر از فولاد ضد زنگ آستنیتی برخوردار هستند که به دلیل کاهش وزن مواد باعث صرفه جویی در هزینه می شود.

انعطاف پذیری در طراحی:

ماشین کاری و جوشکاری فولاد ضد زنگ تا حدودی آسان است.بیشترین استفاده از فلزات در صنعت ساختمان چیست؟  از این رو ، تولید انواع تیرهای استاندارد ، فولاد ضد زنگ استاندارد ، کانالها و زاویه ها و همچنین اشکال خاص را امکان پذیر می کند.

صرفه جویی در هزینه:

اگرچه ممکن است در ابتدا استفاده از پروفیل های فولاد ضد زنگ دوبلکس بیشتر از فولاد کربنی باشد ، اما صرفه جویی در هزینه برای مواد خورنده کمتر ممکن است. خصوصیات و کاربردهای فولاد در صنعت  انگیزه ای برای استفاده از فولاد ضد زنگ باشد. هزینه های نگهداری ، بازرسی و تعمیرات بسیار کاهش می یابد.

بخشهای فولادی دوبلکس لیزر

در Stainless Structurals ، ما از فرایند فن آوری همجوشی لیزر برای اشکال ضد زنگ سفارشی خود استفاده می کنیم. مزیت این فرآیند توانایی ایجاد برشهای دقیق است. علاوه بر این ، ما می توانیم مقاطع را با مهره های جوش بسیار کوچک که هیچ ماده پرکننده ندارند ، فیوز کنیم. این فناوری پیشرفته امکان کنترل دقیق فرآیند خنک سازی را فراهم می کند و در عین حال مقاومت به خوردگی را نیز حفظ می کند. ما با استفاده از انرژی حرارتی بسیار متمرکز لیزر به دقت استثنایی می رسیم.انواع کوره های ذوب آلومینیوم  با استفاده از این فناوری ، ما قادر به تولید پروفیل های استاندارد و ویژه در فولاد ضد زنگ دوبلکس ، از جمله گریدهای 2205 و 2507 هستیم. این فرآیند پروفیل های فولاد ضد زنگ را که دارای خطوط دقیق و تمیز و گوشه های مربع هستند ، تضمین می کند.

کسانی که می توانیم آنها را محکم جوش دهیم و به خصوص برای پاسخگویی به خواسته های خاص صنعت کاغذ و کاغذ سفارشی کنیم.تجهیزات پردازش کاغذ و کاغذ در معرض فشارهای زیادی مانند خوردگی ، شدت دما ، فشار و مواد شیمیایی سخت قرار دارند. جوشکاری های موجود در فولاد کربنی به راحتی می توانندمحاسبه قیمت ورق A516  در اثر چنین مواجهه هایی خراب شوند. جوشکاری دقیق و محکم اشکال ذوب شده لیزر کمتر در معرض چنین عوامل استرس زایی قرار می گیرد.فولاد ضد زنگ در صنعت خمیر کاغذ و کاغذ

یک رهبر صنعت در پروفیل های فولاد ضد زنگ برای تولید

Stainless Structurals یک رهبر بین المللی در صنعت فولاد سازه ای است. بخش های فولادی دوبلکس ذوب شده لیزر ما از بالاترین کیفیت و استاندارد برخوردار هستند. دقتی که ما در حین تولید به کار می بریم ، نوع و طرح سازه فلزی همراه با دوام محصولات نهایی ، پروفیل های فولاد ضد زنگ ما را مطابق با خواسته های منحصر به فرد صنعت کاغذ و کاغذ مدرن ساخته است. ما از شما دعوت می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ما با ما تماس بگیرید.فولاد ضد زنگ در صنعت خمیر کاغذ و کاغذ