فلزات دریایی

هنگامی که یک فلز در معرض محیط‌های زیر آب و یا مرطوب قرار می‌گیرد , فلزات پایه دریایی ممکن است برای جلوگیری از خراب‌شدن مواد تحت شرایط لازم باشد .

قیمت میلگرد استاندارد در مشهد 

برای اینکه به عنوان یک کلاس دریایی در نظر گرفته شود , مواد باید قادر به مقاومت در برابر تاثیرات corrosive باشند که در محیط آب رایج هستند . برای رسیدن به این هدف عناصر آلیاژی خاص به این دسته اضافه می‌شوند تا از خوردگی دفاع کنند . فلزات دریایی

فلزات پایه دریایی شامل :

  1. فولاد کربنی
  2. و فولاد آلیاژی
  3.  فولاد کربنی فولاد ضد زنگ آهن,
  4. فولاد کربنی و فولاد آلیاژی

قیمت تیرآهن روزدر تهران

هستند. که برای محیط‌های دریایی مناسب نیستند . AH36 , DH36 و EH36 نمونه‌هایی از فولادهای کربنی درجه دریایی است که توسط دفتر آژانس حمل و نقل آمریکا مورد تایید قرار گرفته‌اند . این نمرات بیشتر عناصر آلیاژی مثل منگنز و کروم در مقایسه با همتایان درجه ASTM خود دارند که به دستیابی به استحکام بالاتر و مقاومت بیشتر به خوردگی کمک می‌کند . همچنین درجات دریایی فولاد آلیاژی نیز وجود دارد ( Grades) , ام اف ام, MF , MG , و سایرین می‌توانند قدرتی را فراهم کنند که فولاد آلیاژی نرمال به آن معروف است و همچنین توسط اداره کشتیرانی آمریکا برای استفاده در برنامه‌های کشتی‌سازی مورد تایید قرار گرفته‌است .

اشنایی با انواع تیرآهن

آلومینیومی انواع مختلفی از آلومینیوم وجود دارد که برای شرایط دریایی مناسب هستند . آلومینیوم درجه دریایی برای اکثر قسمت‌ها به درجه ۵ و ۶ محدود می‌شود . ۵۰۵۲ Grade یک درجه دریایی عالی برای زمانی است که مورد نیاز می‌باشد . اگر قدرت بیشتر مورد توجه باشد , ۵۰۸۳ درجه یک جایگزین خوب است . ۶۰۶۱ – T6 نوعی از جنس آلومینیوم است .

مصالح تجدید پذیر ساختمانی

که معمولا ً در کاربردهای دریایی مورد استفاده قرار می‌گیرد . مقاومت در برابر خوردگی بسیار خوب است و بارش سخت شده‌است . این نمرات برای اغلب قسمت‌ها کروم و منگنز بیشتری برای کمک به حفاظت از آن‌ها در برابر شرایط دریایی خورنده دارند .

فولاد ضد:

زنگ و فولاد ضد زنگ چند درجه مقاومت به خوردگی دارند اما درجات مختلفی از فولاد ضد زنگ وجود دارد که برای استفاده در محیط‌های دریایی بسیار مناسب‌تر از بقیه هستند . درجه ۳۱۶ احتمالا ً معمول‌ترین درجه فولاد ضد زنگ است که در کاربردهای دریایی به کار می‌رود . مولیبدن more از فولادهای ضد زنگ آستنیتی دارد که به مقاومت در برابر فرسایش حفره‌ای و دیگر اثرات خورنده آب شور کمک می‌کند . فولاد ضد زنگ درجه یک دیگر فولاد ضد زنگ است , با این حال مولیبدن less از درجه ۳۱۶ دارد که انتخاب مطلوبی را در محیط‌های غنی کلر انجام می‌دهد .فلزات دریایی

نوع و طرح سازه فلزی

مس:

چندین آلیاژهای مس – نیکل موجود برای کاربردهای دریایی وجود دارد . مثال‌هایی شامل C70600 هستند که حاوی نیکل و منگنز برای مقاومت در برابر خوردگی هستند . C71500 نیز قادر به مقاومت در برابر شرایط دریایی است که آرایش مشابهی به آلیاژ C70600 دارد , به جز آن که حتی نیکل بیشتری در ترکیب شیمیایی خود دارد .

لوله و انواع قیمت آن

آلیاژهای برنز Silicon:

برنز مانند C65500 و آلیاژهای برنزی آلومینیوم مثل C95400 برای تحمل بهتر محیط‌های دریایی نسبت به آلیاژهای برنز دیگر توسعه یافته‌اند . متناوبا , آلیاژ برنز phosphor C51000 یک کلاس مشترک دیگر برای کاربردهای دریایی است .

برنج دریایی:

برنج یا برنج دریایی که معمولا ً به آن اشاره می‌شود , در آلیاژهای مختلفی قرار دارد . آلیاژ C46200 و C46400 additions از روی و قلع دارند که به آلیاژ برنج اجازه مقاومت در برابر خوردگی در مصارف مرطوب و یا حتی در زیر آب را می‌دهد . آلیاژ C48200 و C48500 شبیه به این هستند که مقدار زیادی از سرب در ترکیب شیمیایی خود دارند .

فولاد ضد زنگ Steel می‌تواند برای برخی محیط‌های دریایی مناسب باشد . پوشش‌ها معمولا ً در دماهای سرد بهتر از دماهای گرم در آب شور زندگی می‌کنند . آب نمک حاوی chlorides است که سبب خورده شدن روی به سرعت خوردگی می‌شود . دمای بالا باعث خواهد شد که خوردگی به سرعت رخ دهد .

آلیاژهای مس با توجه به مقاومت به طور طبیعی مقاومت در برابر خوردگی آب دریا و خواص درونی آلیاژهای مس – نیکل به طور گسترده‌ای در اجزای سیستم‌های آب دریا مورد استفاده قرار گرفته‌اند . از نفت ساحلی و سکوهای گاز گرفته تا کارخانه‌های برق و نمک‌زدایی و از حمل و نقل تجاری گرفته تا کشتی‌های دریایی ، قطعات مس – نیکل به طور عالی در میزبان کاربردهای دریایی عمل کرده‌اند . قیمت میلگرد و انواع آن در حال حاضر  یک گروه جامع از اطلاعات و داده‌های مهندسی که توسط گروهی از کارشناسان موضوع موضوع در مورد استفاده از آلیاژهای مس – نیکل در کاربردهای آب دریا گردآوری شده‌است ، از گروه تولید مس – نیکل ، گروهی از نمایندگان تولید کنندگان محصولات مس – نیکل و نیز متخصصان مختلف در زمینه متالورژی و خوردگی دریایی در دسترس است .

فولاد های کربنی و انواع آن ها

آلیاژ آلومینیوم آلومینیوم آلومینیوم و آلومینیوم به عنوان یک برنز آلومینیوم شناخته می‌شود و با افزودن عناصر آلیاژی دیگر ، دامنه‌ای از خواصی را تولید می‌کنند که برای طیف متنوعی از صنایع مفید هستند . از این تعداد ، گروه برنزی aluminum نیکل به طور گسترده‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرد . آن‌ها با زمان برای بهینه‌سازی عملکرد تطبیق داده شده‌اند و می‌توانند ترکیبی از خواصی را فراهم کنند که یک جایگزین اقتصادی برای انواع دیگر سیستم‌های آلیاژ ارائه می‌کنند . برنز آلومینیوم نیکل در هر دو شکل تولید شده و ساخت یافته موجود است و ترکیبی منحصر به فرد از ویژگی‌ها شامل : فرسودگی عالی و مقاومت galling ، مقاومت بالا و مقاومت بالا به خوردگی است . فلزات دریایی

 محصولات فلزی دریایی :

کانال فولادی C&U – اندازه ، برنامه ها و درمانهای سطحی

آلیاژهای با اندازه برش و به اندازه به اندازه برش داریم . چیزی که این بهترین فلز برای آب شور و دیگر کاربردهای محیط مرطوب را می‌سازد این است که آن‌ها تمام آلیاژهای با مقاومت به خوردگی استثنایی هستند .این مواد دریایی را می‌توان در ساخت بدنه قایق ، ساخت قطعات ، تعمیر و نگهداری قطعات و لوازم ماهیگیری و همچنین در ساخت تجهیزات دریایی از جمله اسکله استفاده کرد . فلزات از میله‌های برنجی زیبا گرفته تا beryllium کار سخت می‌توانند تنها چیزی باشند که برای تناسب با پروژه دریایی شما مورد نیاز است .

محاسبه قیمت ورق A516