تیرهای فولادی ضد زنگ برای SeaWorld San Diego

SeaWorld در سن دیگو ، کالیفرنیا ، بهار امسال یک نشست جدید Orca را راه اندازی کرد.

قیمت میلگرد استاندارد در مشهد 

این امر خواستار تیرهای فولاد ضد زنگ است زیرا هیچ ماده ساختمانی بهتری برای کاربردهای آب نمک وجود ندارد.تیرهای فولادی ضد زنگ برای SeaWorld San Diego

قیمت گذاری ورق

 1. مشخصات:
 2. تیرهای فولادی ضد زنگ فلنج پهن 8 اینچ و 16 اینچ
 3. مواد:
 4. 304 / L فولاد ضد زنگ
 5. اجرا:

قیمت تیرآهن روزدر تهران

 1. لیزر ذوب شده
 2. صنعت:
 3. ساختمان و ساخت برنامه های دریایی و پارک تم
 4. محل:
 5. سان دیگو ، کالیفرنیا
 6. تیرهای فولادی ضد زنگ مورد استفاده در SeaWorld San Diego

قیمت تیرآهن 16در مشهد

برخورد جدید اورکا

در اواخر سال 2015 ، SeaWorld سان دیگو اعلام کرد که قصد دارد نمایش معروف و ماندگار Shamu را با نهنگ های اورکا کنار بگذارد. آنها مورد انتقاد PETA و گروههای دیگر قرار گرفته اند. علاوه بر این ، آنها می خواستند نمایشی اصلاح شده كه بیشتر “یك مستند زنده” باشد. بنابراین ، در اواخر سال 2016 ، SeaWorld اعلام کرد.

آیا یک گلدان طلا در انتهای رنگین کمان وجود دارد … یا این همه تقلبی است؟

که یک نمایشگاه مواجه با Orca اصلاح شده است. هدف از این نمایشگاه نشان دادن این نهنگ های قاتل در یک زیستگاه طبیعی تر است. همچنین باید از شمال غربی اقیانوس آرام تقلید کند. بنابراین برخورد جدید بر آموزش و حفاظت تأکید دارد و بخشهایی از نمایش قدیمی را که بیشتر نمایشی و غیرواقعی بودند حذف می کند. متأسفانه برخی از این تئاترها نهنگ ها را حتی به خطر می اندازد.

اشنایی با انواع تیرآهن

جزئیات پروژه

قیمت ورق سیاه معمولی

بنابراین SeaWorld برای پیشبرد رویارویی جدید مجبور به تنظیم مرحله جدیدی شد. آنها همچنین مجبور شدند برخی از مخازن و استخرهای orca متصل را از نو بسازند. با غوطه ور شدن قطعات در آب و محیط دریایی که صحنه را احاطه کرده است ، فولاد ضد زنگ بهترین انتخاب برای مصالح ساختمانی بود. با توزیع کننده بزرگ فلزات در کالیفرنیا با سازه های ضد زنگ تماس گرفت.

قیمت ورق و برشکاری با لیزر

از این رو ، ما مواد مورد نیاز پروژه را تهیه کردیم. با این حال ، مواد از انواع مختلفی از پروفیل های ذوب شده لیزر هشت اینچی و شانزده اینچی 304 / L تشکیل شده بود. در کل ما تقریباً 60،000 پوند تیرهای فولادی ضد زنگ در طول های تصادفی بیست فوت حمل کردیم. علاوه بر این ، ما فقط در عرض چند هفته از زمان سفارش ، توانستیم قطعات را حمل کنیم. بنابراین پروژه می تواند به موقع برای افتتاحیه نمایشگاه جدید بهار 2017 به پایان برسد.تیرهای فولادی ضد زنگ برای SeaWorld San Diego

قیمت میلگرد و انواع آن

فولاد ضد زنگ برای پارک های موضوعی

این تنها یکی از مثالهای زیادی است که در آن تیرهای فولاد ضد زنگ برای ساخت و ساز در یک پارک موضوعی انتخاب شده اند. Stainless Strukturals همچنین قطعاتی را برای پیمانکارانی که در SeaWorld ، Walt Disney World ، Universal Studios و غیره کار کرده اند ، ارسال کرده است. وقتی سالانه به میلیون ها بازدید کننده از این پارک ها فکر می کنید ، نمایشگاه ها و نمایشگاه ها باید با دوام باشند.

تیرهای فولادی ضد زنگ برای SeaWorld San Diego

آنها همچنین باید بتوانند در برابر سایش زیاد مقاومت کنند. وقتی عناصری مانند آب نمک ، کلر یا گرمای خورشید را به آن اضافه کنید ، این ویژگی ها را از اهمیت بیشتری برخوردار می کند. به همین دلیل ، 304 / L برای کاربرد در SeaWorld انتخاب شد اما 316 / L و 2205 فولاد ضد زنگ دوبلکس نیز در حال افزایش محبوبیت هستند.

خبر خوب این است که Stainless Strukturals اشکال موجود  آشنایی با انواع فولاد ضد زنگ در همه این آلیاژها را ذخیره می کند و می تواند اشکال سفارشی نیز ایجاد کند. برای پروژه پارک بعدی خود امروز با ما تماس بگیرید!تیرهای فولادی ضد زنگ برای SeaWorld San Diego