تیرآهن 14 و قیمت واردات در ایران

مشکلات اولیه تیرآهن 14 سبک و  سنگین  :

قیمت میلگرد استاندارد در مشهد 

در مدت زمانی نه چندان دور  تیرآهن های سبک به نام تیرآهن های سنگین وارد کشور می گردیدند  و در بخش ساخت و ساز مورد استفاده  قرار می گرفتند که سبب ایجاد مشکل در ساخت و ساز شده بود . در استاندارد ملی ایران وزن تیرآهن بین 150 تا 155 کیلو گرم تخمین زده شده بود. در حالی که وزن برخی از تیرآهن های وارادتی تنها 125 کیلو گرم وزن داشته اند که چیزی حدود 25 کیلو گرم کاهش وزن داشته است. به دلیل وجود برخی مشکلات و بی قوانینی ها افرادی با توجه به هشدارهایی که توسط انجمن ها و دیگر ارگان ها سپرده شده بود.

قیمت تیرآهن روزدر تهران

باز هم به طور غیر قانونی و غیراستاندارد وارد کشور شد . که عامل این قضیه استفاده از شمش غیراستاندارد می باشد . سازه های پیچ و مهره دار و جوش به دلیل خاصیت ضد زلزله بودن جز یکی از مطمئن ترن و برترین سازه های فولادی در صنعت سخت و ساز محسوب می گردد و از تیرآهن استاندارد برای ساخت آن استفاده شد است.تیرآهن 14 و قیمت واردات در ایران

قیمت تیرآهن 16در مشهد

تیرآهن 14 و قیمت واردات در ایران

توضیحات کلی در مورد تیراهن :

قیمت ورق سیاه معمولی

همان طور در توضیحات قبلی گفته شده است از تیرآهن14 به عنوان یک قدرت حمایتی در سقف ها استفاده می شود که هر دو از رکن های مهم در اسکلت بندی سازه می باشند که تیرچه ها به نوعی پشتیبان کننده تیرآهن به کار رفته در سقف می باشند. تیرآهن در جز یک سقف یا به نوعی یک بخش ضروی در جهت حفظ و استحکام یک ساختمان می باشد که خاصیت یکپارچگی و استحکام را برای دیوارهای ساختمان به وجود می آورد . و از سایر عناصر سقف هم حمایت می کند.

قیمت ورق و برشکاری با لیزر

کلام اخر این است که تیرآهن همانند یک سقف ضخمیم و مهم ترین عنصر در سقف یک ساختمان محسوب می گردد . قیمت تیرآهن هر روز در حال نوسان است که می بایست به طور مکرر قبل از خرید چک گردد .

از جمله ویژگی های مطلوب تیرآهن :

در ساخت ساز های مختلف ممکن است بیش از یک تیراهن در سقف وجو داشته باشد . که به طور معمول جنس تیرآهن سقف از فولاد یا بتن می باشد ، تیرآهن سقفی از وزن طبقه بالایی سقف نیز پشتیبانی می کند و از جمله دیگر ویژگی های آن می توان به متصل شدن به دیواره ها و جلوگیری از خم شدن را نام برد .تیرآهن 14 و قیمت واردات در ایران

تیرهای فولادی ضد زنگ برای SeaWorld San Diego

انواع استاندارد مدل های تیرآهن :

  1. استاندارد تیرآهن IPE که معروف به استاندارد ایرانی و اروپایی می باشد که توسط شرکت ها تولید کننده وارد بازار شده و به مشتریان عرضه می گردد .
  2. استاندارد تیرآهنIPB معروف به تیراهن بال پهن یا هاش که یکی دیگر از انواع تیرآهن های موجود در بازار می باشد .
  3. استاندارد تیرآهن INP از خانواده کشورهای چین و روسیه می باشد که در بازارهای داخلی به متقاضیان عرضه می گردد.

عوامل موثر بر قیمت روز تیرآهن :

Decking Steel 101

تیرآهن 14 و قیمت واردات در ایران

قیمت  تیر آهن  در واردات ایران :  

تخصص صنعت را بهبود ببخشید

در زمان حاضر تیراهن به کشور ایران صادر می گردد و از هر سه نوع استاندارد در بازار آهن آلات ایران موجود می باشد . از جمله کشور هایی که وارد کننده تیرآهن در کشور ما هستن عبارت اند از : لهستان ، اسپانیا ، آلمان ، کره و… قیمت روز تیرآهن به این برمیگردد که از کدام نوع باشدیا از چه کشوری وارد شده است . البته باید اشاره کرد  تیراهن در استاندارد IPE   در کشور های چین و روسیه تولید و عرضه می گردد  تئوری وجود دارد که بیان می کند.

فولاد ضد زنگ در صنعت خمیر کاغذ و کاغذ

اگر نقشه ساختمان بر اساس IPE  طراحی شده باشد سازنده دچار ضرر و زیان بالا می گردد ، حال اگر نقشه ساختمان بر اساس INP باشد دقیقا عکس این قضیه وجود دارد به همین دلیل در هنگام خرید آهن باید به نوع آن توجه داشته باشیم .تیرآهن 14 و قیمت واردات در ایران

تیرهای جوش داده شده با لیزر سفارشی