بررسی برش میلگرد

سلام! آیا برای کارهای روزمره خود در ساخت و ساز به دنبال خم کن برش میلگرد مطمئن هستید؟ امروز روز خوش شانسی شماست!قطع میلگردهای درجه 6 بدون ابزار و تجهیزات مناسب دشوار است. با این وجود ، جستجوی بهترین ابزاری که دقیقاً متناسب با نیازهای شما باشد در چنین اقیانوس غول پیکرهایی چالش برانگیزتر است. بهترین برش میلگرد برقی ما بیشتر با قیمت های پایین شیفته خود می شویم ، که این امر ما را به سمت خرید محصولات غیر قابل اطمینان سوق می دهد که در نهایت از خرید آنها پشیمان خواهیم شد. بنابراین ، اگر به دنبال کارایی عالی و قیمت های مقرون به صرفه هستید ، اخبار خوبی داریم!در اینجا لیستی از 9 برش دهنده و خم کن میلگردی که می توانید در بازار پیدا کنید ، همراه با راهنمای دقیق خریدار در توضیح عواملی که به شما در خرید هوشمند کمک می کنند.حالا بدون هیچ زحمتی بیشتر ، بیایید به بازار برویم!

بررسی برش میلگرد

میلگرد برش قابل حمل CCTI

CCTI یکی از نام های محبوب بازار است که به دلیل ساخت ابزارهایی با کیفیت بالا برای کارهای DIY با اعتبار بالا شهرت پیدا کرده است. اگر به دنبال ابزاری مناسب برای بودجه هستید که میله های تقویت کننده را با دقت برش دهد ، برش میلگرد قابل حمل کاملاً جدید این برند را امتحان کنید. بیایید ویژگی های اصلی آن را بررسی کنیم!

  1. میلگرد قابل حمل CCTI – برش هیدرولیک برقی تا شماره 6 …
  2. میلگرد برش قابل حمل CCTI – برش هیدرولیک برقی تا شماره 6 …
  3. قابل حمل و سبک وزن 29 پوند شبکه.
  4. میلگرد و میله گرد تا درجه 6 6/3/4 “(20 میلی متر) را برش دهید
  5. سرعت سریع 3.5 ثانیه برش
  6. قدرت با ولتاژ 110 ولت – 1250 وات
  7. آخرین قیمت را بررسی کنید
  8. چرا آن را دوست داشتیم؟

CCTI همیشه بهترین توصیه حرفه ای ها بوده است ، هر زمان که به دنبال ابزارهای قدرتمند می گردید که کاملاً عملی هستند. این برش میلگرد در حقیقت تبار مارک تجاری را در DNA خود حمل می کند که از طریق کیفیت ساخت و عملکرد به راحتی قابل مشاهده است. تضمین شده است که هر شکارچی معامله ای با توجه به دقت و اطمینان زیادی که نسبت به قیمت آن دارد ، خوشحال کننده خواهد بود.یکی از بزرگترین نگرانی ها در مورد ابزارهای برقی این است که آیا می توان آنها را ساعت های طولانی حمل و استفاده کرد. با کمال تعجب ، این محصول با شاسی و قاب فوق سبک خود انتظارات ما را برآورده می کند.قیمت میلگرد راد در تهران     به طور دقیق ، وزن آن تقریباً 29 پوند است که به شما اجازه می دهد بدون هیچ خستگی بازو آن را نگه دارید. علاوه بر این ، طراحی ارگونومیک نیز برای ارائه یک تجربه کاربری فوق العاده راحت رونق دارد.علاوه بر این ، ما از عملکرد ارائه شده راضی هستیم ، زیرا موتور یک تجربه برش ناهموار را ارائه می دهد. این سرعت تا حداکثر سرعت 3.5 ثانیه بریده می شود و به خود مزیت قابل توجهی نسبت به بسیاری از هم رده ها در این بازه قیمت می دهد. با چنین قدرتی می تواند تا 60 میلگرد و میله های گرد درجه 20 میلی متر را قطع کند.

توضیحات استاندارد
A/S516-GRADE 60 ASTM/ASME
DIN 17155 HII DIN STANDARD
BS1501-161-430A BRITISH STANDARD
EN10028 P265GH EUROPEAN NORM

چه چیزی بهتر شده است؟

ما توافق می کنیم که این یک برش کاملاً قدرتمند است ، قیمت هاش بال پهن در تهران بنابراین ناامیدکننده است که چگونه تولیدکنندگان از مسئله لرزش سرعت بالا غافل شده اند. ما امیدواریم که با برخی تغییرات شاسی اصلاح شود ، که می تواند لرزش های بیش از حد موتور را جذب کند.

اگر مدتی در این تجارت بوده اید ، Crescent نامی است که هنگام خرید ابزارهای برقی با کیفیت شنیده اید. همیشه یک جعبه دنده میلگرد محکم و با ظاهری نفیس در جعبه ابزار مفید است قیمت تیرآهن روزدر تهران و به همین دلیل است که باید دامنه محصولات هوشمند H.K Porter را بررسی کنید. گفته شد ، بیایید بررسی کنیم که چه چیزی ارائه می دهد!

اول و مهمترین ، ما به خصوص از این ظاهر کاملاً آسان ، در عین حال جسورانه ، استفاده می کنیم. با داشتن یک طرح رنگ قرمز و سیاه ، صحبت در مورد آشنایان شما تضمین شده است. به غیر از این ، طراحی ظریف و کم مشخصات نیز جذابیت بصری آن را افزایش می دهد. با این وجود ، مطمئن باشید که این چیزهای فراتر از آب نبات چشم است.صحبت از عملکرد می شود ، تولیدکنندگان هیچ سنگی برای تجهیز آن به تطبیق پذیری سطح بعدی رها نکردند. به طور دقیق ، این محصول با سر دوگانه در جلو ، کیک را برای اتصالات جهانی می گیرد. به لطف این ویژگی ، شما به دو ابزار مختلف برای خم شدن میله های ⅜ و need نیازی نخواهید داشت ، زیرا بهترین حالت را از هر دو جهان به شما می دهد.تولید داخلی لوله های فولادی فراموش نکنید که این فناوری از یک فناوری هوشمند دکمه فشار (Push Button) بهره می برد که با افزایش خم کن تا 35 اینچ به دستیابی به اهرم بی نظیر کمک می کند. با این حال ، نگران فضای ذخیره سازی نباشید زیرا در تنظیمات پیش فرض آن نیز به 21 اینچ می رسد.سرانجام ، شما یک سر شاخص بندی محکم و قابل اعتماد نیز دارید ، که به شما کمک می کند تا ایمن تر را برای تجربه کار دقیق تر بگیرید.راستش را بخواهید ، فضای زیادی برای پیشرفت این ابزار وجود ندارد ، زیرا در حال حاضر بسیاری از محصولات گران قیمت خود را ارائه می دهد